poniedziałek, 29 stycznia 2007

Shoutbox i Snap preview

Dziś rozprawię się z kilkoma dodatkami które ostatnio wprowadziłem na bloga.

Pierwszy z nich to Snap Preview. Co myślicie o takim dodatku jakim jest podgląd linków w dymkach. IMHO to bardzo pożyteczna rzecz i szczególnie na blogach może się przydać ;-) Człowiek nie musi klikać w link, żeby zobaczyć, gdzie on prowadzi. Nawet, jeśli strona jest nowa, to Snap bardzo szybko robi jej zrzut ekranowy i generuje miniaturkę. Dla mnie bomba ;-)

Drugim dodatkiem jest Shoutbox czyli po naszemu czat. Nie trzeba się logować, piszecie swojego nicka, a potem wylewacie swoje żale... oczywiście jeśli macie tego sporo to lepiej napisać komentarz do jakiegoś posta, ale jak kto woli. A tak nawiasem, a'propos komentarzy to chyba będe usuwał te niecenzuralne. Należy dbać o czystość języka. Jeśli ktoś chce się uzewnętrzniać za pomocą zwrotów ogólnie uznanych za wulgarne to niech poszuka sobie innego miejsca.

Edit: Zgodnie z sugestią wrzuciłem Shoutbox na górę :-D

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

oba pomysły, moim zdaniem, sa niezłe, ale co do shoutboxa..nie sądzisz że powinien być w takim miejscu, gdzie możnaby go zauważyć? "sam dół po prawej stronie" nie jest, IMO, najlepszą lokalizacją :)