piątek, 15 czerwca 2007

Fallen SwordDalej będzie o Fallen Sword, MMORPGu w którego ostatnio w wolnych chwilach pogrywam. Wiem, że trochę czytelników bloga również w to pogrywa i to dla nich te wiadomości. Jeśli nie grasz, ani nie jesteś zainteresowany, to spokojnie możesz nie czytać dalszego ciągu wpisu... :D

Po pierwsze zmieniliśmy gildię. Stara - Incognito została wystawiona na sprzedaż, a my przeszliśmy do potężniejszej - Ekipy SZC. Co jest charakterystyczne, jest to gildia polska, a członkami są sami Polacy. Gildia ma swoją stronę oraz forum - Ekipa SZC. No i najważniejsze, jeżeli gracie w FS to zapraszamy do gildii nowych członków, jak się uda nam zebrać większą ekipę to pobijemy Rumunów z Romanian Legacy, którzy są obecnie 8 a my jesteśmy 17... Więc tylko 9 pozycji... dla wszystkich powyżej 15 levelu wjazd free, a poniżej 20 FSP ;-)

Z nieco innych wiadomości. Jeśli macie problemy z planowaniem podróży to Mapa Świata Fallen Sword może wam pomóc. Na razie jest w pełni użyteczna do 50 Lvl ale wkrótce będzie bardziej rozbudowana. Jeśli macie jakieś uwagi to piszcie.


Jeśli dotarłeś szanowny czytelniku aż tutaj, mimo, że nie grasz, to może się przyłączysz do gry? Wystarczy kliknąć na button poniżej i się zarejestrować. Miłej gry!

Brak komentarzy: