poniedziałek, 23 listopada 2009

O tym jak pozbyć się alkoholu...

W mojej małej piwniczce trzymałem 18 butelek whisky. Pewnego dnia żona kazała
mi wszystkie wylać do zlewu, albo ona...
Wolałem nie słyszeć, co będzie, jeżeli tego nie zrobię, więc wziąłem się do roboty. Wyciągnąłem korek z pierwszej butelki i wylałem jej zawartość do zlewu, nie licząc jednej szklanki, którą wypiłem. Następnie wyciągnąłem korek z drugiej butelki i postąpiłem z nią podobnie, nie licząc jednej szklanki, którą wypiłem. Następnie wyciągnąłem korek z trzeciej butelki i wylałem whisky do zlewu, którą wypiłem. Następnie wyciągnąłem korek z czwartej butelki do zlewu i wylałem zawartość do szklanki, którą wypiłem. Następnie wyciągnąłem butelkę z następnego korka i wypiłem z niego jeden zlew, a resztę wylałem do szklanki. Następnie wyciągnąłem zlew z następnej szklanki i wylałem korek do butelki. Następnie wylałem zlew do korka, wyciągnąłem zawartość i wypiłem. Na koniec wykorkowałem zlew do szklanki, zabutelkowałem szklankę i zawartościowałem korek. Kiedy już wszystko opróżniłem, przytrzymałem dom jedną ręką, drugą policzyłem szklanki, korki, butelki i zlewy, których było razem 29 i gdy dom akurat przebiegał obok policzyłem je jeszcze raz i w końcu miałem wszystkie domy w jednej butelce, którą wypiłem.
Wcale nie jestem pod wypływem kolaholu niekjaktórzy w zaś pogli momyśleć. Nie niestem jawet w piłowie tak pojany jak pożecie mymyśleć. Jem wiedno: impijaniej tu stoję, tym jestem dłuższy...

6 komentarzy:

Ranking Blogów pisze...

Hej
bardzo spodobał mi się Twój blog. W związku z tym mam dla Ciebie propozycje.
Jeśli chcesz by Twoje notki czytało więcej ludzi, by Twój blog stał się sławny, by był rozpoznawalny w sieci dołącz do
rankingu najlepszych polskich blogów: http://www.sblogi.pl . Dodaj adres swojego bloga do rankingu i umieść w widocznym miejscu na blogu unikalny button dzięki, któremu inni będą mogli na niego głosować! Sblogi.pl to nowa strona lecz odwiedza ją dużo ludzi. Możesz przyczynić się do tego, że będzie ich jeszcze więcej. A więcej ludzi na Sblogi.pl to więcej osób czytających i komentujących Twojego bloga! To także wyższe miejsce Twojego bloga w rankingu!

Anonimowy pisze...

Ale jego blog już jest rozpoznawalny... Proszę, nie obrażaj go... ;P

Tomasz pisze...

Antygon, żyjesz?

bo cos dlugo nic nie slychac.. nie widac.. nie czytac ;)..

mam takie podejrzenie ze masz internet bezprzewodowy i te zera i jedynki zamarzaja nim doleca do drugiej anteny.. ;)

trzymaj sie i wszystkiego dobrego w nowym roku!

narowerze.blox.pl pisze...

Kabaret Starszych Panów.

Mam lepszy pomysł na pozbycie się 18 (!) butelek whisky. Zaproś Bajkinga na chatę ;)

Pzdr

Unknown pisze...

Oryginał: http://www.youtube.com/watch?v=fe8DLOsu6fM

Natalia Zimniewicz pisze...

Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.