piątek, 12 października 2007

Kotki na haju

Przy porannej lekturze rss'a natrafiłem na kilka ciekawostek i idąc za tropem znalazłem taki filmik:Jak się okazuje, koty oprócz wyraźnej słabości do Kocimiętki mają słabość także do innych ziół, szczególnie jednego, zawierającego THC ;-)
a co z tego wynika... no cóż, hehehe, koty nie potrzebują żadnych dopalaczy, żęby być zabawne, a teraz wyobraźcie sobie co się dzieje gdy najedzą się ich smakołyku:

Ten próbuje mówić:Ten zaległ...Ten opracował nowy sposób skradania się:A te 3... cóż... jeden z nich na pewno ma wizje...Oczywiście to jest znęcanie się nad zwierzętami i chyba jest karalne, nie mowiąc już, o tym, że posiadanie zioła w Polsce jest nielegalne ;P

1 komentarz:

Unknown pisze...

Kiedyś, hen, hen czasu temu, umieściłeś na blogu u siebie reklamę Heinekena lub Carlsberga (niestety, pamięć bywa zawodna. W skrócie- scenki z baru i jakiejś posiadówy, wszyscy męzczyźni komunikują się za pomocą słowa "sex", kobiety- "love". Starałam się odnaleźć to w Twoim archiwum, niestety bezskutecznie. Czy mógłbyś wkleić mi linka do tej reklamy? Na yo tubie jakoś przeszukiwanie w moim wykonaniu też nie przyniosło radosnych efektów, a upatrzyłam sobie tę reklamę do magisterki i nie bardzo chcę zmieniać koncepcję.
Pozdrawiam