poniedziałek, 13 sierpnia 2007

Nowy Autor 2

Witam Szanownych Czytelników!

Skoro już zostaliśmy sobie wstępnie przedstawieni, pozwolę sobie dorzucić 0,03 PLN o mojej osobie...

Jak już wspomniał nasz ulubiony gospodarz bloga zarówno w zakresie rozrywki jak i techniki jest nam blisko - tylko ja dodatkowo odnotowuję silne skrzywienie w kierunku Open Source i Linuxa - a więc spodziewajcie się co jakiś czas komentarzy typu świat bez okien i bram wyglądałby zdecydowanie lepiej (np. po co komu *tfu* Aero w *tfu* Vista jeżeli można mieć Compiz Fusion pod Ubuntu [pl]).

Ale ostrzegam - bezmyślne odrzucanie M$ nie leży w moim stylu, niektóre pomysły miewają całkiem niezłe, szkoda że tak często zachowują się...tak jak się zachowują i kompromitują się pewnością siebie niczym nie podyktowaną ::-)

Polityka... tak, polityka... Ostatnio to tylko kabaret, chyba się wszyscy zgodzą... Ale wyobraźmy sobie, że mamy normalną scenę polityczną... Wówczas Antygon i Azazzello to tak jakby dwie przeciwstawne strony skali co nie przeszkadza nam się dogadywać. Moje preferencje? Może powiedzmy, że blog prof. Senyszyn to ja Antygonowi podrzuciłem, w zamian za JKM


Tyle tytułem wstępu, mam nadzieję na dobre przyjęcie ze strony blogowej społeczności i tym samym powodzenie programu "multiautor" ;;-)

Pozdrawiam
A.2 (Alias Azazzello ;;-) )

3 komentarze:

kawak pisze...

Zobaczymy co to powstanie z waszej współpracy :)

Viwi pisze...

Zapowiada się ciekawie ;)

Anonimowy pisze...

Witamy. :)