wtorek, 13 lipca 2010

Zmiany zmiany zmiany...

No i stało się, podjąłem decyzję, nie mylić z diecezją, że wracam na bloga z wszystkim co wpadnie mi w ręce. Od teraz będzie tu mydło, wino, powidło i zdjęcia, czyli w zasadzie wszystko to, co do tej pory było na blipie. Dlaczego tutaj? Bo nie mam już tyle czasu na blipa ile bym chciał, no i dużo trudniej coś na tam znaleźć, jak chce się do tego wrócić.

Zastanawiam się, czy postować każde zdjęcie osobno, czy też robić z tego takie kilkudniowe piguły. A może postować wszystko w grupach. Na przykład to co ostatnio było w temacie LOST (tak mam trochę rzeczy, które pojawiły się po emisji ostatniego odcinka tego serialu), albo co nieco o wyborach (też mam jakieś pozostałości).

Na początek spróbuję zrobić takie grupowanie, ale bardzo byłbym ciekaw, co PT Czytelnicy o tym myślicie i jeślibyście dali temu wyraz w komentarzach byłbym bardzo zobowiązany.

Pozdrawiam
antygon


PS kto mi kupi taką opaskę do włosów, aż mam ochotę się zapuścić, tylko po to, żeby móc taką nosić...

3 komentarze:

Tomasz pisze...

no znakomicie! przez chwile myslalem ze to juz koniec tego wybornego bloga...

Witamy z powrotem!

Tomasz pisze...

Aaaa co sie tyczy postow... piguly sa srednie - zawsze latwiej odlowic w pozniejszym czasie perelki, a u ciebie bylo ich calkiem sporo ;-)

marsjaninzmarsa pisze...

Mi jest w sumie obojętne, czy na raz, czy każdy osobno. Jak Ci wygodniej. Tylko pod jednym warunkiem - daj wreszcie pełne wpisy w feedzie... :P