czwartek, 4 grudnia 2008

WTF is Blip?

Już od dużo ponad roku siedzę sobie radośnie na blipie (http://antygon.blip.pl) i tam łatwiej trafić na moją twórczość niż tutaj. W między czasie blip się sporo rozwinął. Na początku był to serwis mikroblogingowy, a teraz bardziej przypomina połączenia czatu, forum i bloga. Niektórzy, w tym i ja, porównujągo jeszcez trochę do poczciwego IRC, a najpiękniejsze jest to, że każdy ma racje i każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Tomek Topa przypomniał mi na swoim blogu o isnieniu takiego filmiku wprowadzającego w idee blipa:Może ktoś z was chciałby się bliżej zapoznać z blipem i zobaczyć jak to wygląda od środka, dla takich jak wy Paweł Nowak znany jako njet przygotował filmik instruktażowy jak zacząć, polecam obejrzenie go:Jeśli już zdecydujecie się na założenie konta na blipie to polecam odezwanie się do mnie na moim kokpicie -
http://blip.pl/users/antygon/dashboard to pomogę wam zacząć. W weekend postaram się zrobić wpis o serwisach okołoblipowych z których korzystam i jestem z nich bardzo zadowolony ;-)

2 komentarze:

marsjaninzmarsa pisze...

No, nareszcie wszystko ładnie pięknie zebrane w jednym miejscu, będzie czym rodziców i babcię (tak!) przekonać do serwisu, dzięki :)

antygon pisze...

Babcie powiadasz, no to jest niezłe wyzwanie, będę kibicował :D