sobota, 2 grudnia 2006

Piosenka o Dwóch Tatusiach

No to już jest totalne przegięcie, koleś śpiewa w programie dla dzieci, jak to fajnie jest mieć dwóch tatusiów i jak fajnie zastępują mu mamę... Paranoja, czysta propaganda, tylko kto na tym zyskuje?
Środowiska homoseksualne? A co oni chcą wygrać? Więcej tolerancji? Ja jestem w szoku. Jak można tak indoktrynować najmłodszych, czy Ci ludzie nie zdają sobie sprawy do czego to prowadzi?
Tolerancja to jedno, i nie mam nic przeciwko ludziom odmiennej orientacji seksualnej, ale pod jednym warunkiem, to co robią w sypialni, zostaje w sypialni. Nie można mieszać w ich dewiacje osób trzecich. Chcą dzieci to niech sobie spłodzą a nie adoptują... A to już nie ma nic wspólnego z tolerancją. To już jest zwykła promocja homoseksualizmu i co gorsza ta reklama skierowana jest do dzieci... Brak mi słów, a rozum krzyczy. Takie "krzywe" akcje wołają o pomstę do nieba....

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

a postaw sie w sytuacji takiego dziecka, obojetne czy adoptowanego czy splodzonego, ktore nic nie jest temu winne, ze ma 2 tatusiow, a wszyscy wytykaja je palcami...

antygon pisze...

Kolejny argument, który popiera moją tezę, że jest to patologia i nie należy się na to godzić...

Unknown pisze...

Ale ten dzieciak wygląda na szczęśliwego. Myślisz że lepiej byłoby mu w domu dziecka?

Anonimowy pisze...

Patologią jest wygłaszanie takich tez. "Chore", "krzywe", nienormalne...

Pięknie kurwa, pięknie.

Anna Połońska pisze...

dobrze, ze ma dwóch ojców!!!!!!!!!!!!!
i nie jest w domu dziecka ... ma szczęsliwy dom a ojcowie umożliwiaja mu życiowy rozwój... bardzo dobrze!
tak trzymać!

Anonimowy pisze...

Takie babochłopy w rodzaju anny, dla których jedyną rozrywką jest wibrator lub palec koleżanki po "fachu" to "normalne".
Jest wiele rodzin heteroseksualnych które przyjęłyby takie dziecko. A to jest zwykłe promowanie pederastów, które nie ma nic wspólnego z tolerancją. Jest to kolejny etap walki z chrześcijańskimi wartościami, za którymi stoi chazarskie talmudowe plemię.