poniedziałek, 23 października 2006

Antyreklama wyborcza LPR

Dawno nic nie napisałem na mojego bloga, i tych którzy tu wpadają pragnę przeprosić ;) ale miałem masę innych zadań i blog niestety miał zbyt niski priorytet, żeby się przebić. Za to teraz będzie kilka nowości, które w międzyczasie znalazłem na sieci.


Jak zapewne wszyscy zauważyli w naszym pięknym kraju trwa kampania wyborcza przed Wyborami samorządowymi. I moją Ciekawość przykuł jeden klip prawicowo - socjalistycznej partii na LPR.
Poniżej można obejrzeć:

Chyba nie trzeba specjalnego komentarza, ale jedna rzecz rzuciła mi się w oczy - dlaczego chuligani są normalnie ubrani, mają długie włosy i skurzane kurtki?
Zawsze wydawało mi się, że akurat ta subkultura nie jest niebezpieczna a chuliganów utożsamiam z typem u którego nie występuje szyja, włosy ogolone są na zero, nosi charakterystyczny dres sportowy oraz np kij bejsbolowy (mimo, że w życiu nie widział piłki i rekawicy do tej gry, o boisku nie wspominając). Tak po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że przecież większość tej drugiej grupy ma legitymacje Młodzieży Wszechpolskiej, więc Roman nie będzie swoich ludzi tępił... Żenada....

Poniżej kontrreklamówka stworzona przez młodzież. RewelacyjnaBrak komentarzy: